Tekmovanje za Pokal Domžal

Domžale, 12.6.2010: Na drugo junijsko soboto, ko je sonce je pripekalo, smo se članice A iz Studenca odpravile v Domžale na tekmo za Pokal Domžal.

Čeprav nam je bilo vreme naklonjeno, smo pri izvedbi vaje naredile nekaj napak in si prislužile kazenske točke. Po vaji je bilo treba odteči še štafeto, kar nam je šlo dobro od nog .Po končanem nastopu smo se veselo spravile iz vročih in neudobnih gasilskih delovnih oblek ter si privoščile zasluženo osvežitev v šotoru. Tekmovanja se je udeležilo 10 ženskih in 10  moških ekip. Osvojile smo odlično, a vendar nehvaležno 4. mesto in za dosežek prejele pokal. Kazenske točke in četrto mesto sta nam spodbuda za  naprej, saj vemo kaj moramo pri vaji še izpiliti da se bomo na naslednjih tekmovanjih uvrstile višje.