Člansko tekmovanje v Planini 2009

V soboto, 4. julija 2009 je v Planini pri Postojni potekalo člansko gasilsko tekmovanje. Tekmovanja se je udeležilo kar nekaj ekip, a med njimi le tri ženske, med katerimi pa je bila tudi ekipa članic PGD Studenec.

Ko smo prišle tja, sta drugi dve ženski ekipi že opravili svoje delo. Po dolgem čakanju na našo izvedbo vaje, smo le prišle na vrsto. Vaja se nam sicer ni najbolje iztekla, zato smo upale, da nam bo šlo pri štafeti bolje. A se nam je tudi tukaj nekoliko zalomilo, saj je ena izmed članic grdo padla, a se na srečo ni huje poškodovala. Po koncu tekmovanja smo se odpravile na prireditveni prostor, kjer smo dobile zasluženo malico. Sledila je razglasitev, kjer smo se veselile uspešnega tretjega mesta, čeprav je bilo to hkrati tudi zadnje mesto. Je pa bilo to tekmovanje dobra motivacija in spodbuda k še resnejšim vajam za nadaljnja tekmovanja.

Ana Kovač in Mojca Laznik