Člansko tekmovanje v Dobu

Prvo letošnje tekmovanje članov so naše članice in člani otvorili na tradicionalnem tekmovanju v Dobu, ki poteka po navadi prvo soboto v juniju. Letošnje tekmovanje se je razlikovalo od prejšnjih po tem, da ni potekalo na nogometnem igrišč, temvena zasebnem posestvu Vilar. Mehka travca je marsikateri ekipi olajšala izvedbo vaje, zraven pa lahko dodamo še lepo sončno sobotno popoldne, ki je kar vabilo ekipe na to tekmo, tako da se je samega tekmovanja udeležilo skoraj 40 ekip.

Moška koknurenca je bila zelo moča, znova so z zmago postregli domačini, naši fantje pa so imeli malo smole, si nabrali kar nekaj točk in tako pristali na 19. mestu. Da nam nasmeh ni izginil iz obraza, so poskrbele studenške gasilke, ki so osvojile 3. mesto, zmaga pa je ostala v rokah domačink. Vse ekipe pa smo se veselile pozno v noč na veselici ob prijetni postrežbi dobskih gasilcev.

Juljana Slapar