Člansko tekmovanje v Dekanih

Dekani, 12.julij

Vroči dnevi in nagajivo soparno vreme. Hmmm, le na kateri kraj nas to spominja. CoolMogoče Dekani? Pa še res je.

Kot vsako leto smo se tudi letos odpravili prot primorski na naše že tradicionalno tekmovanje. Vendar smo bili tokrat zelo okrnjena sestava, saj so tekmovanje obiskale samo članice, saj se člani zaradi poškodb niso mogli udeležiti.

Nekateri smo se proti Kopru odpravili že v petek zvečer, saj rabimo več časa da se privadimo na podnebne spremembe, druge pa so prišle za nami.Wink

Članice smo šle z enim razlogom več na to tekmovane, in sicer braniti prehodni pokal, ki smo ga osvojile za lansko leto  prvo mesto.

Vendar smo se letos iz tekmovanja vračale razočaranih obrazov.Frown Opravljena vaja, se niti slučajno ni izšla tako kot smo si zadale. Poleg tega smo si nabrale kar lepo število kazenskih točk, ki no nas ponesle na konec tekmovalne liste. Rekle smo si :»Nič, treba bo še vadit!!! in se počasi podale proti domu.