Tekmovanje v Bohinjski Bistrici

Od doma smo se, zaradi "nočnih aktivnosti" nekaterih gasilcev, odpravili komaj ob pol devetih zjutraj. Ko smo prispeli na cilj je tekmovanje že potekalo. Ker so naše društvo prvič zastopale kar tri ekipe, imamo pa le en komplet opreme (naše društvo ni bogato Embarassed), so najprej tekmovali člani B, za katere je bila to prva tekma po nekaj letih. Naslednja je bila na vrsti ženska desetina. Pod vročim soncem smo na štart čakale vsaj eno uro. Člani A so nastopili zadnji in so jim že skoraj pospravili orodje.

Medtem ko smo čakali na rezultate, so nekateri gasilci, zaradi raznih obveznosti, že prej odšli proti domu. Na tem tekmovanju je nastopalo 47 ekip, od tega 11 ženskih in 36 moških. Rezultati pa so bili takšni: člani B so zasedli 15. mesto, člani so bili 1., članice pa 3.

Po končani podelitvi smo se zadovoljni odpravili proti Studencu. Nedeljo pa smo nato smo zaključili pri Zabretovih v Krtini, pravo slavje pa nas še čaka…

Ana Vidergar