Poročilo s tekmovanj: Radomlje, Dob, Domžale

Kljub vročini smo tako članice kot člani delo kljub nekaj nevšečnostim dobro opravili. Članice smo dosegle 2. mesto, člani pa 3., tako da smo skupaj veselili uspešnega začetka sezone.

Tekmovanje za pokal KS Dob v Dobu 3. junija 2006. Prav tako kot v Radomljah sta nas tudi tukaj čakali dve vaji, a nam je nižja temperatura preprečila doseg odličnega rezultata. Po tekmovanju pa smo se kljub slabšemu rezultatu poveselili z ansamblom Nagelj.

Tekmovanje za pokal Domžal 10. junij 2006Na tekmovanje smo prišli med prvimi, saj se nam je mudilo domov na Studenec, kjer je bilo treba dokončno pripraviti »teren« za izvedbo gasilske veselice. Čakala nas je izvedba vaje in štafeta. Tako člani kot članice smo dali vse od sebe, a nismo bili kos močni »konkurenci«, kljub temu pa smo dosegli kar solidne rezultate, članice 5. mesto, člani pa 7.

Polona Lebar