Občni zbor mladine

Najprej smo izvolili delavna mesta predsedstva, prebrano pa je bilo tudi poročilo o delu mladine v letu 2006. Sledila je razprava na poročilo in plan dela mladine za leto 2007. Na koncu smo imeli možnost za vprašanja, podeljena pa so bila tudi priznanja državnim prvakinjam v orientaciji (Nastji Simon, Urški Kocjančič in Tini Jasenc), mladinkam za odlične dosežke v mladinski vaji, ter članom, ki so se v tem letu zapustili mlajše in se pridružili starejšim gasilcem.

Mladi smo veseli, da lahko kakorkoli pripomoremo k našemu prostovoljnemu gasilskemu društvu. Na tem občnem zboru smo si osvežili spomin na preteklo leto in tudi vidne rezultate trdega dela. Mislim, da se je naš trud splačal, z delom pa mislimo nadaljevati tudi letos.

Bernarda Lončar